Felső menü > BRAVOGROUP > Karrier

Karrier

A Bravogroup csoport folyamatosan fejlődik, mindig nyitottak vagyunk a változásra, az új ötletekre, hogy a lehetőségeinket minél szélesebb körben meg tudjuk valósítani. Valamennyiünket egy közös cél vezérel, kiváló szolgáltatást nyújtani az ügyfeleinknek a lehető legszélesebb körben.

Meggyőződésünk, hogy sikerünk a munkavállalóink szaktudásán és fejlődésén alapul, ami a vállalati értékeink középpontjában áll.
Vállalatunk számtalan területen kínál különféle munkaköröket jelentkezők számára, széles spektrumban nyújt lehetőséget a leendő kollégáknak, hogy kipróbálhassák képességeiket, készségeiket, lehetőséget adva ezzel egy karrier beteljesítésére.
Nagy hangsúlyt fektetünk a pályakezdők indulásának segítésére. Ehhez nyújt támogatást az évek óta sikeresen működő gyakornoki rendszerünk. Gyakornokként vállalatunk napi életében sokféle területen kipróbálhatják magukat kiválasztottaink, akik számára a sikeres próba után hosszú távon biztosítunk karrier lehetőséget.

GYAKORNOK
Téged keresünk, ha…
  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel vagy éppen végeztél?
  • Szeretnéd a gyakorlatban is megismerni az egyes szakmai területeket?
  • Érdeklődő, talpraesett és lelkes vagy?
Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!
Pont ilyen egyéniségek közül fogjuk kiválasztani új gyakornokainkat.
Előnynek számít, ha…
  • Beszélsz angolul, esetleg más idegen nyelven,
  • Legalább felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat.
Amit nyújtunk…
  • Szakdolgozat írási lehetőség, kötelező és nyári szakmai gyakorlat,
  • További karrierlehetőség, továbbképzések,
  • Színvonalas munkakörülmények, fiatalos csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIV. kerület
Ha úgy gondolod, hogy a meghirdetett pozíció tökéletesen illik hozzád, akkor küldd el önéletrajzod a pozíció, és a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre:

Jelentkezőink figyelmébe ajánljuk, hogy csak azokat a pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek. Tekintettel a várhatóan nagy mennyiségű beérkező pályázati anyagra, visszajelzést csak azoknak a pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt!
Megértésüket köszönjük!

SALES MANAGER
(Közbeszerzési és versenyszféra területre)

Feladatok:
  • Elsődleges feladat az új ügyfelek közvetlen megkeresése,
  • Termékeink és szolgáltatásaink értékesítése,
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Konkurenciafigyelés,
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása,
  • Keretszerződések kötése, akciós ajánlatok kidolgozása,
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása,
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Hasonló területen, irodatechnikai/ informatikai/ hardware termékek és szolgáltatások direkt értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű, élő számítástechnikai ismeret (Excel, Word, Outlook).
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Vevőközpontú gondolkodásmód, sikerorientált szemlélet,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Kifogástalan üzleti megjelenés, mobilitás.
Előny:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Közbeszerzési, EU-s és hazai pályázati rendszerek ismerete, pályázatírásban szerzett tapasztalat,
  • Kiterjedt, releváns, élő kapcsolati tőke,
Amit a cég nyújt:
  • Dinamikus, fiatal csapat,
  • Fejlődési-, előrelépési lehetőség,
  • Új kihívások, hosszú távú perspektíva,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Folyamatos szakmai képzések.
Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Amennyiben kérdése merül fel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot:

Bravogroup Document Solution logó
Bravogroup Telecom Solution logó
Bravogroup Network Solution logó
Bravogroup Visual Solution logó